Комп'ютерне крісло Halmar Coco
Фото 3 |
Halmar Coco |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Coco
Крісло поворотне Coco Білий | 3 541 грн. |
Крісло Coco Halmar 48x80x53 (V-CH-COCO-FOT) 004784 | 3 685 грн. |
Крісло Halmar Coco Білий | 3 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →