Комп'ютерне крісло Halmar Saturn
Фото 11 |
Halmar Saturn |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Saturn
Усі ціни 6 →Крісло поворотне Saturn білий | 5 816 грн. |
Крісло Saturn Halmar 67x112x65 (SATURN) 028512 | 6 262 грн. |
Крісло поворотне Saturn сірий | 5 816 грн. |
Крісло поворотне Saturn чорний | 5 816 грн. |
Крісло Saturn Halmar 67x112x65 (SATURN) 005058 | 6 262 грн. |
Крісло Saturn Halmar 67x112x65 (SATURN) 034078 | 6 262 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →