Комп'ютерне крісло Halmar Timmy
Фото 12 |
Halmar Timmy |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Timmy
Усі ціни 6 →Крісло поворотне Timmy бірюзове | 2 312 грн. |
Підліткове крісло Timmy Halmar 52x81x59 (V-CH-TIMMY-FOT) 030995 | 2 421 грн. |
Крісло поворотне Timmy рожеве | 2 312 грн. |
Крісло поворотне Timmy сіре | 2 312 грн. |
Підліткове крісло Timmy Halmar 52x81x59 (V-CH-TIMMY-FOT) 032144 | 2 421 грн. |
Підліткове крісло Timmy Halmar 52x81x59 (V-CH-TIMMY-FOT) 032143 | 2 421 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →