Електрогенератор HANESGUT DH-8500
Фото 8 |
HANESGUT DH-8500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HANESGUT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HANESGUT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HANESGUT DH-8500
Усі ціни 12 →HANESGUT DH-8500 офіційна гарантія відвантаження день в день | 4 899 грн. |
Бензиновий генератор HANESGUT DH-8500 | 10 516 грн. |
Бензиновый генератор HANESGUT DH-8500 | 7 819 грн. |
Бензиновий генератор HANESGUT DH-8500 | 5 299 грн. |
HANESGUT DH-8500 | 5 490 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →