Електрогенератор EnerSol EPG-2800SL
Відео 2Фото 12 |
EnerSol EPG-2800SL |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPG-2800SL
Усі ціни 35 →Генератор газо-бензиновый EnerSol EPG-2800SL 144442 | 13 749 грн. |
Генератор газово-бензиновий EnerSol EPG-2800SL 101345-274 | 13 749 грн. |
Бензиновий генератор EnerSol EPG-2800SL Скидка -10. Звоните!!! | 12 200 грн. |
Газо-бензиновий генератор Enersol EPG-2800SL | 13 000 грн. |
Газо-бензиновий генератор Enersol EPG-2800SL | 12 950 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →