Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W
Відео 12Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W
Усі ціни 29 →Шина Hankook Ventus Prime 3 K125 215/55 R17 98W XL FR | 4 000 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 215/55 R17 98W XL FR | 4 017 грн. |
Hankook VENTUS PRIME 3 K125 215/55 R17 98W XL (89403622) | 4 500 грн. |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/55R17 98W) | 4 019 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 3 K125 215/55 ZR17 98W XL 1000864068 | 4 424 грн. |
ще 20 пропозицій
1 3 2 6 |
Відмінна шина, 18 року придбав і цього року напевно ще відкатаю і куплю нові, 4 сезон відмінний політ, накатал 50 т точно Витривала, керована у спеку та дощ. Немає користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 195/60 R15 88V більше року |
235/55 R 17 103W Витрата, по факту, зросла відсотків на 8... Поганий накат і при звичайному і при підвищеному тиску в шині... (у порівнянні з аналогічним розміром) М'яка (комфорт, тиша) М'яка (гірша керованість) користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 103W кілька місяців |
вибирав між Ventus Prime 2 K115 та Ventus Prime 3 K125, 205/55 R16 91V. Вибрав за рекомендаціями нову модель, як преміум-сегмент (так її позиціонували продавці). Колесо добротне, не легке, протектор швидше туринговий, гума тактильно нагадує покриття soft touch, є захист обода диска, Корея, 51-й тиждень 2019 р. зривається в занос, є відчуття, що твердо стоїш на ногах і слухаєш порив вітру. У попередній моделі "розвиненіші" канавки для відведення води. сучасний дизайн, наявність захисту обода диска, якісна гума (не пластмаса), солідно виглядають на авто. акустичний ефект - не те, щоб дратує, але у тривалій поїздці дуже втомлює. Сергей: користуюся Hankook Ventus Prime3 K125 205/55 R16 91V менше місяця |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
anonim
2 травня 2019, 14:13
Шина (усиленная боковина) #
Здравствуйте! Подскажите, на шине Hankook Ventus Prime3 K125 185/55 R15 86V усиленная боковина или нет, если да, то насколько она жестче обычной,спасибо
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V | від 4 083 грн. | 37 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94V Seal | від 5 956 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 94W | від 4 050 грн. | 26 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/55 R17 98W | від 4 000 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →