Літня шина Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W
Усі ціни 16 →Sava Intensa UHP 2 (215/55R17 98W) | 3 748 грн. |
Sava Intensa UHP 2 215/55 ZR17 98W XL FR | 3 832 грн. |
Sava Intensa UHP 2 215/55 ZR17 98W | 6 348 грн. |
Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W XL 75273 | 3 957 грн. |
Шини Sava Intensa UHP 2 215/55 ZR17 98W XL | 5 622 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W
Ціни на Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W | від 3 697 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →