Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W 225/50 R17 94 W 225/50 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Усі ціни 9 →Hankook VENTUS PRIME4 K135 225/50 R17 94W (8082140059) | 9 280 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 4 K135 225/50 ZR17 94W 1002238679 | 5 157 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 225/50 R17 94W | 5 589 грн. |
Шини Hankook Ventus Prime 4 K135 225/50 ZR17 94W | 5 271 грн. |
HANKOOK VENTUS PRIME4 K135 225/50 R17 94W | 4 960 грн. |
ще 4 пропозиції
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 94W | від 4 822 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 225/50 R17 98W | від 4 189 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →