Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W 235/55 R17 99 V 235/55 R17 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Усі ціни 34 →Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 R17 103W XL FR | 4 708 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 R17 103W XL FR | 4 860 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 R17 103W XL FR | 4 830 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/55R17 103W) | 4 715 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 4 K135 235/55 ZR17 103W XL 1002225754 | 4 747 грн. |
ще 20 пропозицій
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V | від 5 457 грн. | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W | від 4 593 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →