Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y
Усі ціни 7 →HANKOOK Літня шина HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 285/35R23 107Y | 11 568 грн. |
Літня шина HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 285/35R23 107Y | 11 513 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 285/35 R23 107Y | 14 338 грн. |
Шини Hankook Ventus S1 Evo3 SUV K127A 285/35 ZR23 107Y XL | 13 693 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 285/35 R23 107Y XL 1021936 | 12 312 грн. |
HANKOOK VENTUS S1 EVO3 K127 285/35 R23 107 Y XL | 11 300 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 (285/35R23 107Y) XL | 11 323 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y | від 11 300 грн. | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 107Y Audi | від 11 041 грн. | 13 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 285/35 R23 110Y | від 11 269 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →