Всесезонна шина Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H 225/55 R17 97 H 225/55 R17 101 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H
Усі ціни 20 →Шина Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H XL | 4 100 грн. |
Hankook Ventus S1 Noble 2 H452 225/55 R17 101H XL | 4 082 грн. |
Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H XL | 4 547 грн. |
Hankook Ventus S1 Noble2 H452 (225/55R17 101H) | 3 976 грн. |
HANKOOK Літня шина HANKOOK Ventus S1 Noble 2 H452 225/55R17 101H | 3 977 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H
Ціни на Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 97H | від 3 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 noble2 H452 225/55 R17 101H | від 3 960 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →