Плита Hansa FCMX68020 нержавіюча сталь
Відео 3 |
Hansa FCMX68020 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansa FCMX68020 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Плита комбинированная Hansa FCMX68020 | 15 280 грн. |
HANSA FCMX68020 | 14 237 грн. |
Плита Hansa FCMX68020 | 16 073 грн. |
Комбинированная плита Hansa fcmx68020 (57677) | 17 388 грн. |
Hansa FCMX68020 | 14 710 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansa FCMX68020
Ціни на Hansa FCMX68020 |
---|---|---|---|---|
Hansa FCMW68020 білий | від 12 269 грн. | 1 пропозиція | ||
Hansa FCMX68020 нержавіюча сталь | від 14 237 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →