Корм для собак Happy Dog Soft Snack Toscana 1 шт
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Happy Dog Soft Snack Toscana |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Soft Snack Toscana 1 шт
Ласощі для собак середніх та великих порід Happy Dog SoftSnack Toscana, м' | 78 грн. |
Ласощі для собак середніх та великих порід Happy Dog Soft Snack Toscana з | 78 грн. | Продавець: ЗооЛео |
М'які ласощі Happy Dog Soft Snack Toscana для собак зі смаком качки та лос | 82 грн. | Продавець: Animal Yummy... |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 227 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 78 грн.
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина, клас: суперпреміум
від 80 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: баранина, клас: суперпреміум
від 2 411 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 457 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 3 278 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 223 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 725 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: кролик, лосось, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: похідні рослинного походження, качиний білок (16.5 %), клас: преміум
від 74 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 грн.
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти тваринного походження (індичка), мінерали, клас: суперпреміум
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: субпродукти, білок страуса, картопляний білок, гідролізована печінка, клас: суперпреміум
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: для вибагливих, в составе: субпродукти, качиний білок, гідролізована печінка, олія, сіль, клас: суперпреміум
від 82 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 139 грн.
ласощі, снеки, 0.55 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: курячі яйця, молоко, клас: економ
ласощі, снеки, 0.55 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, в составе: бекон, яловичина, клас: економ
ласощі, снеки, 0.55 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курячі яйця, клас: економ
від 48 грн.
ласощі, снеки, 4 шт, 0.01 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: 35% качка, 20% курка, 20% риба, 10% свиняча печінка, клас: холістик
ласощі, палички, 4 шт, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка
від 52 грн.
ласощі, снеки, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, ціла риба, свиняча печінка, крохмаль, гліцерин, клас: холістик
ласощі, снеки, 0.55 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: сир, клас: економ
від 42 грн.
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: цільна риба, курка, свиняча печінка, рисовий крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 145 грн.
ласощі, снеки, 0.55 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: пшеничне борошно, висівки, вода, сухе молоко, трави
від 129 грн.
ласощі, палички, 16 шт, 0.16 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: курка, клас: холістик
від 122 грн.
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: картопля, горох, морква, яловичина, клас: суперпреміум