Аудіосистема Harman Kardon Go + Play 3
Відео 17Фото 17 |
Портативна мінісистема компанії Harman Kardon насамперед привертає увагу своїм зовнішнім виглядом. Корпус має напівкруглу форму та покритий міцним, якісним тканинним матеріалом. Зверху розташована сенсорна панель управління із загартованого скла. Доповнює картину міцна ручка з високоякісного алюмінію, яка дозволяє легко переносити пристрій із кімнати в кімнату або брати із собою у поїздки та на відпочинок.
Однак компактну колонку назвати складно: її розміри становлять 240х439х192 мм, а вага – майже 5 кг. Модель підключається до гаджетів бездротовим шляхом за допомогою Bluetooth версії 5.2. Крім цього, ззаду є 3.5 мм аудіорізом. Аудіосистема дозволяє слухати музику зі смартфона або планшета, включати подкасти зі стрімінгових сервісів та проводити конференц-дзвінки. У цьому допоможуть вбудовані подвійні мікрофони, які забезпечують гучну та чітку передачу голосів та звуків.
Трисмуговий динамік Harman Kardon Go + Play 3 гарантує детальний та чистий стереозвук. Його спрямований вниз 5-дюймовий сабвуфер відповідає за насичені потужні баси. Подвійні високочастотні динаміки та середньочастотні динаміки забезпечують якісне відтворення вокалу та інструментів, а додатковий пасивний випромінювач, встановлений на передній панелі, посилює потужність. Загальна потужність колонки становить 160 Вт.
При цьому система при кожному включенні автоматично калібрує звук залежно від навколишнього середовища та приміщення. За бажанням два пристрої можна синхронізувати в єдину стереопару. Крім того, портативна колонка працює автономно завдяки вбудованому акумулятору. Одного його заряду вистачає до 8 годин безперервної роботи, але в повне відновлення енергії потрібно близько 3 годин. Порт USB дає можливість заряджати сторонні гаджети, таким чином перетворюючи аудіосистему на повербанк.
Купити Harman Kardon Go + Play 3
Усі ціни 116 →Harman/Kardon Портативна колонка Harman/Kardon Go + Play 3 Gray (HKGOPLAY3 | 12 969 грн. |
Акустика Harman / Kardon Go+Play 3 (Gray) HKGOPLAY3GRYEP | 12 999 грн. |
Harman/Kardon Go Play 3 Black (HKGOPLAY3BLKEP) офіційна гарантія | 10 399 грн. |
Акустична система Harman/Kardon Go+Play 3 Grey (HKGOPLAY3GRYEP) HKGOPLAY3G | 12 999 грн. |
Портативна акустика Harman/Kardon Go + Play 3 Black (HKGOPLAY3BLKEP) | 11 299 грн. |