Аудіосистема Harman Kardon Onyx Studio
Відео 25Фото 4 |
Harman Kardon Onyx Studio
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:60 Вт
Частотний діапазон:60 – 20000 Гц
Чутливість:95 дБ
Імпеданс:4 Ом
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:260x280x161 мм
Висока якість звуку. Автономне живлення (до 5 годин).
Всі характеристики
Купити Harman Kardon Onyx Studio
Портативна колонка HARMAN KARDON Onyx Studio Czarny | 12 464 грн. Під замовлення Див. умови |
HARMAN KARDON Onyx Studio Czarny | 12 160 грн. Під замовлення Див. умови |
HARMAN KARDON Onyx Studio Czarny | 12 464 грн. Під замовлення Див. умови |
HARMAN KARDON Onyx Studio Czarny | 12 768 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Harman Kardon Onyx (преміум)Порівняти в таблиці →
від 8 190 грн.
мінісистема, канал 2.1, Bluetooth v 5.2, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
від 6 299 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
від 8 350 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Multiroom, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
від 12 160 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth, 60 Вт, 60 – 20000 Гц, 4 Ом
від 8 990 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth, Multiroom, 50 Вт, 50 – 20000 Гц, 4 Ом
Відеоогляди
Harman Kardon Onyx studio BASS TEST!!!
12 листопада 20175 066 055 переглядів
JBL Xtreme vs. Harman Kardon Onyx Studio - soundcheck
22 липня 2015976 224 перегляда
Разбираем Harman/Kardon Onyx Studio. А ведь всё могло быть хорошо...
15 травня 201921 669 переглядів
Огляд акустики JBL Boombox, Harman Kardon Onyx Studio, JBL Xtreme 2, JBL Charge 4
15 серпня 20192 082 перегляда
Harman/Kardon Onyx Studio 8 & 7. Портативна могутність і якість звуку
11 травня 20237 630 переглядів
Harman Kardon Onyx Studio 7
5 січня 20231 890 переглядів
ONYX STUDIO 6 ( HARMAN/KARDON) bluetooth speaker #UNBOXING#
11 липня 2021142 перегляда
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 5 UNBOXING
7 травня 20201 971 перегляд
Harman Kardon Onyx Studio 6 Wireless Bluetooth Speaker customer wants to fix it but got worst
7 квітня 2023761 перегляд
JBL xtream and harman kardon onyx studio 4,unboxing and comparison
10 лютого 2019347 переглядів
Vifa Helsinki vs Harman Kardon Onyx Studio 7 sound comparison
18 жовтня 2022836 переглядів
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 5 suara sember bocor halus mampir ke bengkel audioshopindo
12 липня 20221 075 переглядів
ធុងបាសរាងដូចកាបូបយួរដៃ | Harman Kardon ONYX Studio 6 Unboxing & Review
24 березня 2021190 переглядів
Unboxing Harman Kardon Onyx Studio 5 || Portable Bluetooth Speaker || Onyx Studio 5 Speaker Review||
24 травня 2020218 переглядів
How to Use Wireless Dual sound - Harman Kardon Onyx Studio 7
26 червня 202232 153 перегляда
Harman/kardon Onyx Studio 7 | Bass Test
31 жовтня 20212 171 перегляд
Harman Kardon Onyx Studio 3 Loudness Test
7 грудня 2018346 переглядів
Harman Kardon Onyx Studio 4: Unboxing
20 січня 2019469 переглядів
Harman Kardon Onyx Studio - Unboxing - First Look
20 серпня 20151 435 переглядів
Harman/Kardon Onyx Studio 8 / UNBOXING i pierwsze wrażenia!
23 липня 20231 042 перегляда
Harman Kardon Onyx Studio 7 - cóż za elegancja, jakież brzmienie / test, recenzja, review
4 травня 202113 010 переглядів
JBL Encore Vs Onyx Studio 8
24 грудня 202213 424 перегляда
HK Onyx Studio 8 vs HK Onyx Studio 7 Power at home!
16 грудня 202228 766 переглядів
Recenzja Review Audio Test Harman Kardon Onyx Studio 8
13 грудня 20222 402 перегляда
Głośnik przenośny Onyx Studio 3 od Harman Kardon
10 жовтня 20161 891 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 999 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 Вт, 50 – 20000 Гц
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Multiroom, 50 Вт, 50 – 20000 Гц
від 10 611 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, мережеве аудіо, 50 Вт, 50 – 20000 Гц, 6 Ом
від 12 249 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 Вт, звук 360°
від 9 399 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), AirPlay, Chromecast, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, бездротова зарядка, 90 Вт, 50 – 20000 Гц
від 8 729 грн.
розумна колонка, канал 2.1, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 60 Вт, 50 – 20000 Гц
від 18 399 грн.
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 200 Вт, звук 360°
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, 50 Вт, 50 – 20000 Гц