Аудіосистема Harman Kardon Onyx Studio 8
Відео 13Фото 24 |
Портативна колонка Harman Kardon з першого погляду привертає увагу своїм незвичайним дизайном. Зовні вона нагадує мініатюру планети: металева рамка, що грає роль підставки та ручки для перенесення, уособлює кільце Сатурна, а круглий динамік ніби ширяє всередині. Така мінісистема виглядає стильно і оригінально, тому сподобається користувачам, які цінують не тільки якість звучання, але естетику дизайну.
При цьому колонка не надто габаритна, але й не компактна: її розміри становлять 275.8х312х163.8 мм, а вага трохи більше 3.5 кг. Зі звуком теж проблем немає. Система оснащена 120-міліметровим низькочастотним динаміком та двома 20-міліметровими високочастотними динаміками, які загалом видають потужність у 50 Вт. Harman Kardon Onyx Studio 8 навіть не треба налаштовувати: при включенні колонка автоматично калібрується відповідно до навколишнього середовища.
Якщо одного динаміка вам мало, просто об'єднайте дві моделі між собою по бездротовому зв'язку в стереопару. Для підключення до смартфону або іншого гаджета використовується Bluetooth 5.2. А подвійний мікрофон забезпечує високу чіткість голосу гучного зв'язку практично з будь-якого місця в кімнаті. Колонка є бездротовим пристроєм, тобто для роботи їй не потрібне підключення до мережі. Всередині встановлений акумулятор ємністю 3250 мАгод, який забезпечує до 8 годин автономної роботи (залежно від рівня гучності та аудіоконтенту). На повну зарядку акумулятора потрібно 5 годин.
Купити Harman Kardon Onyx Studio 8
Усі ціни 143 →Harman/Kardon Портативна колонка Harman/Kardon Onyx Studio 8 Gray (HKOS8CP | 9 389 грн. |
Harman / Kardon Onyx Studio 8 (Black) HKOS8BLKEP | 10 499 грн. |
Harman/Kardon Onyx Studio 8 Black (HKOS8BLKEP) new 2023 офіційна гарантія | 8 329 грн. |
Акустична система Harman/Kardon Onyx Studio 8 Black (HKOS8BLKEP) HKOS8BLKE | 10 499 грн. |
Портативна акустика Harman/Kardon Onyx Studio 8 Black (HKOS8BLKEP) | 8 379 грн. |