Навушники
Havit H2212D (HV-H2212D)
Відео 2Фото 6 |
Havit H2212D |
|
Підсвічування корпусу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit H2212D
Усі ціни 12 →Havit HV-H2212D Black | 620 грн. |
Havit HV-H2212D RL073003 | 749 грн. |
Навушники Havit Gaming Headphone HV-H2212D 3.5mm HV-H 2212 d black | 719 грн. |
Навушники HAVIT HV-H2212D GAMING Blue | 835 грн. |
Геймерські навушники з мікрофоном Havit HV-H2212D | 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →