Тепловентилятор Havit HV-HT1220
Фото 5 |
Havit HV-HT1220 поворотний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-HT1220
Усі ціни 7 →Тепловентилятор Havit HT1220 950W White | 1 099 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1220 950W White /27406 | 1 706 грн. |
Поворотний тепловентилятор HAVIT HV-HT1220 950W White | 1 695 грн. |
Обігрівач тепловентилятор дуйка HAVIT HV-HT1220 950W White | 1 989 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1220 950W White | 2 099 грн. |
Поворотний тепловентилятор HAVIT HV-HT1220 950W White | 2 090 грн. |
Тепловентилятор HAVIT HV-HT1220 950W White | 1 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →