Тепловентилятор Xiaomi MiJia Desktop Heater
Відео 1Фото 5 |
Xiaomi MiJia Desktop Heater поворотний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi MiJia Desktop Heater
Усі ціни 6 →Тепловентилятор портативний Xiaomi MiJia (ZMNFJ01YM) 600W ZMNFJ01YM | 1 199 грн. |
Тепловентилятор Xiaomi MiJia Desktop Heater 600W (ZMNFJ01YM) | 999 грн. |
Xiaomi Desktop Heater (ZMNFJ01YM) STH0015116 | 1 449 грн. |
Тепловентилятор Xiaomi MiJia Desktop Heater 600W (ZMNFJ01YM) [77071] | 1 086 грн. |
Тепловентилятор портативний MiJia (ZMNFJ01YM) 600W | 1 199 грн. |
Тепловентилятор портативний MiJia (ZMNFJ01YM) 600W | 1 498 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →