Тепловентилятор Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE
Відео 1Фото 3 |
Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE термостатрегулювання температуритаймер |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE
Усі ціни 14 →Електричний обігрівач Cooper&Hunter SMART CH-F1500CSE | 1 679 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE | 1 679 грн. |
Электрический обогреватель Cooper&Hunter SMART CH-F1500CSE | 1 555 грн. |
Тепловентилятор Cooper & Hunter CH-F1500CSE | 1 599 грн. |
Обігрівач Cooper&Hunter Smart CH-F1500CSE | 1 484 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →