Наушники
Havit TW935
Видео 5Фото 3 |
Havit TW935 2021 годtrue wireless |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Havit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Havit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Havit TW935
Все цены 15 →Наушники беспроводные Havit TW935, Black, Bluetooth 5.0, микрофон, динамик | 577 грн. |
Havit TW935 Black 6939119033675 | 699 грн. |
Навушники Havit TW935 black TW-935 black | 410 грн. |
Навушники HAVIT TW935 Black | 563 грн. |
Гарнітура Bluetooth Havit TW935, Black, 250mAh, 30mAhх2 | 709 грн. |
eще 10 предложений
Не рекомендую до покупки. Мають лише один плюс і купу мінусів. Пропрацювали 3 місяці і один навушник перестав вмикатись 1. Комплект поставки в який поклали кабель для зарядки 1. Якість збирання. Зібрано криво. Кришка люфтить. Сіточки на наушниках криві.
2. Автономність. В мене вони жили максимум 2 години. 3. Micro USB роз'єм для зарядки кейсу. 4. Звук на гучності вище 50-60 відсотків перетворюється в кашу 5. Мій екземпляр мав дуже великий саморозряд кейсу і наушників 6. Ціна 7. Дуже прості. Не мають ні фірмового додатка ні змінних кодеків. Alexey: пользуюсь Havit TW935 несколько месяцев |
Новушниках добре звучання ,брат подарував на день народження.Радий був до випадання навушника . Все по стандарту Випадають з вуха та побилися Назар: пользуюсь Havit TW935 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →