Haylou GT7
Відео 26Фото 7 |
Haylou GT7 |
|
Бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless зразка 2022 року з гарною автономністю, орієнтовані на широке коло мобільних користувачів, що ведуть активний спосіб життя. Обладнані сенсорним керуванням, повністю позбавлені дротів, не обмежують свободу рухів слухача. Для бездротового підключення до джерела якісного цифрового аудіосигналу, у ролі якого може виступати будь-який сучасний смартфон, ноутбук чи планшет, використовується енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.2.
Порівняно з попередніми версіями (3.0-4.0), у ньому значно покращилася стабільність з'єднань, підвищилася енергоефективність та скоротилися затримки, що зручно для перегляду відео та важливо для мобільного геймінгу. Навушники Haylou GT7 позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. Набір м'яких комплектних силіконових насадок забезпечить надійну фіксацію у вусі будь-якого розміру.
До плюсів цієї моделі також варто віднести підтримку кодека AAC, що забезпечує передачу якіснішого цифрового звуку в порівнянні з традиційним SBC. Вбудовані мікрофони забезпечують впевнене захоплення голосу та дозволяють спілкуватися з абонентами стільникового зв'язку та месенджерів. Заряду акумулятора достатньо на 6 годин звучання, а зберігання в зарядному кейсі збільшить час автономної роботи до 20 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Купити Haylou GT7
Усі ціни 17 →Навушники Haylou GT7 Neo White | 649 грн. |
Haylou GT7 Neo White | 714 грн. |
Навушники Haylou GT7 NEO Black | 649 грн. |
Haylou GT7 Neo Black RL074127 | 629 грн. |
Навушники Haylou GT7 White (6971664931464) | 999 грн. |