Сабвуфер HECO Aleva GT Sub 322A
HECO Aleva GT Sub 322A
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:180 Вт
Частотний діапазон:20 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики Aleva GT Sub 322A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECO Aleva GT Sub 322A
HECO Aleva GT Sub 322A Piano Black офіційна гарантія акційна ціна | 20 199 грн. |
Сабвуфер Heco Aleva GT Sub 322 A Piano Black | 22 361 грн. |
HECO Aleva GT Sub 322A Piano White офіційна гарантія | 27 899 грн. |
Додаткові функції і можливості сабвуфера HECO Aleva GT Sub 322A:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →