Підгузки Helen Harper Soft and Dry 4 / 46 pcs
Helen Harper Soft and Dry 4 / 46 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Helen Harper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Helen Harper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Helen Harper Soft and Dry 4 / 46 pcs
Усі ціни 7 →Підгузки Helen Harper Soft & Dry 4 (7-18 кг) 46 шт. | 399 грн. |
Підгузки Helen Harper Soft&Dry Maxi 7-18 кг 46 шт (5411416060130) 54114160 | 458 грн. |
Helen Harper Підгузки Helen Harper Soft&Dry Maxi 7-18 кг 46 шт (5411416060 | 458 грн. |
Підгузки Helen Harper Soft&Dry New Maxi (4) 9-14 кг 46 шт (5411416060130) | 359 грн. |
Підгузник Helen Harper Soft&Dry Maxi 7-18 кг 46 шт (5411416060130) | 592 грн. |
Підгузник Helen Harper Soft&Dry Maxi 7-18 кг 46 шт (5411416060130) | 673 грн. |
Підгузки Helen Harper Soft&Dry Maxi 7-18 кг 46 шт (5411416060130) | 654 грн. |
3 0 0 4 |
При виборі орієнтувалася на ціну і щоб без запаху були. До всього, ХХ ще довго тримають вологу, можна спокійно на ніч залишати і не чекати ніяких конфузів сутра. Ціна, без запаху, добре тримають вологу не знайшла Алина : користуюся Helen Harper Soft and Dry 4 / 72 pcs більше року |
Раніше брала їх більше для дому. Не часто, але брала. І ось мені трапилася упаковка ... запах був дивний, хімічний. Я подумала, що накручую себе, але ні. Хімічний опік, аж шкірками на попі. Не можна торкнутися і від води боляче. Судокрем на допомогу. Піду до лікаря ще про всяк випадок. Жахливі підгузки. Жаль діток. Виробники дуже ризикують. А магазини репутацію собі псують. Нічого доброго. Ціна хороша хіба що Попалася упаковка з хімічним запахом та вийшов хімічний опік користуюся Helen Harper Soft and Dry 4 / 72 pcs місяць і більше рекомендую не купувати |
Розчарування повне, не рекомендую. Переваг НІ... Дуже жорсткі, зовні як клейонка, поглинають жахливо і залишаються дуже мокрими всередині. користуюся Helen Harper Soft and Dry 4 / 72 pcs тиждень рекомендую не купувати |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →