Підгузки Huggies Extra Care 4 / 33 pcs
Huggies Extra Care 4 / 33 pcs 33 шт76 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huggies Extra Care 4 / 33 pcs
Усі ціни 13 →Подгузники Huggies Extra Care Size 4 (8-16 кг) 33 шт (5029053583143) | 613 грн. |
Підгузки HUGGIES Extra Care 4 8-16кг 33 шт (5029053583143) | 459 грн. |
Підгузки Huggies Extra Care Jumbo 4 8-16 кг 33 шт (5029053583143) | 741 грн. |
Підгузки Huggies Extra Care Size 4 (8-16 кг) 33 шт (5029053583143) 5029053 | 489 грн. |
ще 8 пропозицій
Зі слів дружини - Цілий рік користувались еліт софт, подобались. Не протікали, м'якенькі, зручні. Навіть і не хотілось пробувати інші фірми. Ми були задоволені, але еліт софт почав зникати з поличок магазинів і аптек. В одному магазині нам сказали, що екстра кеа ніби новая серія, ну ми і купили одразу 3 коробки по 76 штук (була хороша знижка). Розчарування виникло вже на 4 підгузку. Вони жахливі! Тонкі, протікають, рідина розподіляється нерівномірно! Хотілося б щоб підгузок закривав всю попу малюка, а цей трішки вузький. Навіть серія класік краще за них, хоча вони дешевші. За цілий рік користування еліт софт жодного разу не протік, а екстра кеа протікав кожної ночі, хоча його міняла кожні три години! Ми ледь домучили 3 коробки. І вирішили спробувати Памперс преміум кеа! І як виявилось це найкраще що у нас було за рік. Навіть найкращі за еліт софт. Шкодую що не спробували їх раніше. Не знайшли Тонкі, протікають, рідина розподіляється нерівномірно Дмитрий П: користуюся Huggies Extra Care 4 / 76 pcs кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Huggies Extra Care 4 / 33 pcs
Ціни на Huggies Extra Care 4 / 33 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Extra Care 4 / 33 pcs | від 459 грн. | 13 пропозицій | ||
Huggies Extra Care 4 / 76 pcs | від 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →