Мікрохвильова піч Hendi 281710 сріблястий
Hendi 281710 2021 рікпотужна |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 281710 сріблястий
Мікрохвильовка з грилем Hendi 281710 | 8 815 грн. |
Мікрохвильова піч із грилем Hendi 281710 | 11 316 грн. |
Микроволновка с грилем Hendi 281710 | 8 821 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Hendi 281710 | 8 825 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →