Мікрохвильова піч Electrolux EMZ 725 MMTI нержавіюча сталь
Відео 2Фото 5 |
Electrolux EMZ 725 MMTI нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EMZ 725 MMTI нержавіюча сталь
Усі ціни 55 →Мікрохвильова піч Electrolux EMZ725MMTI | 6 439 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux EMZ725MMTI | 7 199 грн. |
Electrolux Electrolux EMZ725MMTI | 7 199 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Electrolux EMZ725MMTI | 6 941 грн. |
ELECTROLUX EMZ725MMTI | 6 485 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Electrolux EMZ 725 MMTI
Ціни на Electrolux EMZ 725 MMTI |
---|---|---|---|---|
Electrolux EMZ 725 MMTI нержавіюча сталь | від 6 420 грн. | 56 пропозицій | ||
Electrolux EMZ 725 MMK чорний | від 6 282 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →