Пилосос
Henschll XN19-87
Henschll XN19-87 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Henschll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Henschll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Henschll XN19-87
Усі ціни 7 →Пилосос колбовий без мішка Henschll 4L - 3000W XN19-87, бірюзовий | 3 298 грн. |
Пилосос колбовий без мішка Henschll 4L - 3000W XN19-87, бордовий | 3 298 грн. |
Пилосос колбовий без мішка Henschll 4L - 3000W XN19-87, фіолетовий | 3 298 грн. |
Колбовий пилосос Henschll XN19-87 4L 3000W без мішка, фіолетовий | 2 997 грн. |
Колбовий пилосос Henschll XN19-87 4L 3000W без мішка, бірюзовий | 2 997 грн. |
Колбовий пилосос Henschll XN19-87 4L 3000W без мішка, бордовий | 2 997 грн. |
Колбовий контейнерний пилосос HENSCHLL XN19-87 3000W 4л без мішка, з регул | 3 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →