Пилосос
Rainberg RB-653
Rainberg RB-653 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-653
Усі ціни 12 →Контейнерний циклонний пилосос для збору пилу з регулюванням потужності вс | 2 380 грн. |
Пилосос контейнерний без мішка Rainberg RB-653 2500Вт Коричневий | 2 492 грн. |
Пилосос Контейнерний Без Мішка Rainberg Rb-653 Колбовий | 2 589 грн. |
Пилосос для будинку з контейнером Rainberg RB-653 колбовий для сухого приб | 5 600 грн. |
Пилосос Контейнерний Без Мішка Rainberg RB-653 4200W | 2 599 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →