Пилосос
Crownberg CB-659
Фото 3 |
Crownberg CB-659 2022 ріксильна тяга |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-659
Усі ціни 10 →Потужний пилосос з турбо щіткою на 3500W Crownberg CB 659 Червоний | 3 999 грн. |
Пилосос Контейнерний Без Мішка Crownberg Cb-659 3500 вт | 2 599 грн. |
Пилосос циклонний Crownberg CB-659 з турбощіткою 3500 Вт | 2 985 грн. |
Пилосос Контейнерний Без Мішка Crownberg CB-659 3500W з Турбощіткою | 2 650 грн. |
Контейнерний, Потужний Пилосос Vacuum Cleaner Crownberg CB 659 3500W | 2 399 грн. |
ще 5 пропозицій
гроші викинуто.користуюся 1,5 року. відсутні. шланг і ручка тонкий дешевий пластик. вадим ковальчук: користуюся Crownberg CB-659 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →