Дитяче автокрісло Heyner Capsula MultiFix ERGO
Відео 1Фото 6 |
Heyner Capsula MultiFix ERGO |
|
Досить прогресивне і безпечне автокрісло універсального типу, призначений для перевезення в авто для перевезення дітей у віці від 8 місяців і аж до 12 років. Важлива перевага — можливість установки спинки до положення «лежачи», що рідко зустрічається у аналогічних моделей 1/2/3 вагових категорії. Спеціальні ремені безпеки і додатковий якірний ремінь надійно фіксують виріб. Погасити енергію удару з боку допоможе спеціальна система Side Impact Ppotection.
У Heyner Capsula MultiFix ERGO ремені, фіксують дитину, не ковзають, легко регулюються по довжині, а також застегаются/растегаются в лічені секунди, хоча разом з цим і не дають змогу дитині вибратися з сидіння самостійно. У оновленої модифікації зразка 2016 року є спеціальний вкладиш для найменших (до 2-3-х років) пасажирів, завдяки якому малюк щільно сидить/лежить в кріслі. Матеріал, з якого він виготовлений, — «дихає», і дитина не потіє навіть у спеку. Оббивка відстібається і переться.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heyner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heyner.
Купити Heyner Capsula MultiFix ERGO
Усі ціни 6 →Автокрісло дитяче Heyner 786 130 Capsula MultiFix ERGO 3D Racing Red 9м-12 | 12 475 грн. |
Автокрісло 9–36 кг Heyner Capsula MultiFix ERGO 3D Racing Red 786 130 | 10 231 грн. |
Автокрісло 9–36 кг Heyner Capsula Multi Ergo 3D Cosmic Blue 786 040 | 7 588 грн. |
Автокрісло 9–36 кг Heyner Capsula Multi Ergo 3D Racing Red 786 030 | 7 588 грн. |
Автокрісло 9–36 кг Heyner Capsula MultiFix ERGO 3D Summer Beige 786 150 | 10 231 грн. |
Автокрісло 9–36 кг Heyner Capsula MultiFix ERGO 3D Cookie Brown 786 160 | 10 231 грн. |
- Ширина сидіння 35 см