Дитяче автокрісло Heyner MaxiProtect AERO
Heyner MaxiProtect AERO |
|
Бюджетна модель, що володіє при цьому полегшеною конструкцією (вага виробу складає всього 4 кг), необхідним функціоналом і належним рівнем безпеки. За результатами краш-тестів ADAC, експерти Загального німецького автомобільного клубу дали цьому автокріслу оцінку «добре» (+). Виріб підійде для дітей з 3 до 12 років, вагою від 15 до 36 кг (вагові групи II і III). Встановлюється по ходу руху і кріпиться за рахунок штатних автомобільних ременів безпеки.
З урахуванням вікової категорії, власних підпряжних ременів автокрісло не має. Дитина, як і сам виріб, фіксуються за рахунок автомобільних підпряжних ременів. Дитяче автокрісло Heyner MaxiProtect AERO забезпечене додатковою спинкою. Це означає, що демонтувавши її, крісло може використовуватися в якості бустера (свого роду лавочки, яка забезпечує більш високу посадку дитини на автомобільному кріслі).
Регулювання висоти підголівника допоможе оптимально підлаштувати її під зріст маленького пасажира. Чохли автокрісла виконані з мікрофібри — м'якого і приємного на дотик матеріалу, структура якого забезпечує хороший повітрообмін, що особливо актуально в літній період. Процес їх очищення істотно полегшує знімний тип чохлів. Їх рекомендується прати вручну за температури 30°C в режимі делікатного прання в пральній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heyner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heyner.
Купити Heyner MaxiProtect AERO
Усі ціни 11 →Крісло дитяче Heyner MaxiProtect AERO SP (II + III) Koala Grey (797 200) | 4 218 грн. |
Крісло дитяче Heyner MaxiProtect AERO SP (II + III) Summer Beige (797 500 | 3 283 грн. |
Автокрісло дитяче Heyner MaxiProtect AERO SP (II + III) Pantera Black (797 | 3 916 грн. |
Автокрісло дитяче 15-36 кг Heyner MaxiProtect AERO SP (II + III) Cosmic Bl | 4 272 грн. |
Автокрісло дитяче 15-36 кг Heyner MaxiProtect AERO SP (II + III) Cookie Br | 3 283 грн. |