Дитяче автокрісло Caretero Turox i-Size
Відео 1Фото 8 |
Caretero Turox i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caretero Turox i-Size
Усі ціни 9 →Автокрісло Caretero Turox I-Size Isofix від 40 до 150 см Beige (TERO-1980) | 8 030 грн. |
Автокрісло Caretero Turox I-Size Isofix від 40 до 150 см Khaki (TERO-1983) | 8 030 грн. |
Автокрісло Caretero Turox I-Size Isofix від 40 до 150 см Grey (TERO-1981) | 8 030 грн. |
Автокрісло Caretero Turox група 0+/1/2/3 (0-36 кг) i-Size/Isofix Graphite | 8 208 грн. |
Автокрісло Caretero Turox група 0+/1/2/3 (0-36 кг) i-Size/Isofix Grey | 8 208 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Caretero Turox i-Size:
- Розміри: 46х68х51-54 см без ніжки, з ніжкою: 78-100 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →