Бойлер Hi-Therm Favorite 100 Dry
Hi-Therm Favorite 100 Dry |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Therm Favorite 100 Dry
Hi-therm Водонагрівач Hi-therm Favorite 100 DRY | 8 992 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Hi-Therm Favorite 100 Dry | 9 580 грн. |
Водонагрівач Hi-therm Favorite 100 DRY | 6 746 грн. |
Модификації Hi-Therm Favorite 100 Dry
Ціни на Hi-Therm Favorite 100 Dry |
---|---|---|---|---|
Hi-Therm Favorite 30 Dry | від 6 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Hi-Therm Favorite 50 Dry | від 4 952 грн. | 4 пропозиції | ||
Hi-Therm Favorite 80 Dry | від 6 005 грн. | 4 пропозиції | ||
Hi-Therm Favorite 100 Dry | від 6 746 грн. | 4 пропозиції | ||
Hi-Therm Favorite 120 Dry | від 8 501 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →