Бойлер Midea D100-15F6(D)
Фото 4 |
Midea D100-15F6(D) |
|
Недорогий, економічний і надійний накопичувальний електричний водонагрівач значної ємності для вертикального настінного монтажу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Може використовуватися для створення основної або резервної системи гарячого водопостачання в міській квартирі, невеликому котеджі або готельному номері. Здатний обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 3-4 людини, розрахований на обслуговування декількох точок розбору.
Конструкція водонагрівача Midea D100-15f6 (D) складається з пофарбованого циліндричного зовнішнього металевого корпусу, пінополіуретанової теплоізоляції товщиною 25 мм і міцного внутрішнього накопичувального бака, розрахованого на робочий тиск води до 7,5 бар і виготовленого з якісної холоднокатаної листової сталі. Внутрішня поверхня бака захищена від контакту з гарячою водою шаром спеціальної емалі, яка не тріскається при різких перепадах температур.
Для додаткового електрохімічного захисту від корозії в конструкції передбачений протекторний магнієвий анод. Підігрів води здійснюється одним довговічним» сухим " теном. Завдяки потужності 1500 Вт весь об'єм нагрівається від 20 до 65 °C приблизно за 3 год 20 хв.Схема подачі холодної води запобігає швидкому змішуванню потоків з різною температурою, що дозволяє відібрати більше готової до вживання гарячої води. Є повноцінний захист від перегріву і надлишкового тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea D100-15F6(D)
Усі ціни 14 →Водонагреватель накопительный Midea 100 л D100-15F6(D) | 9 126 грн. |
Водонагрівач Midea D100-15F6(D) ECO 3882 | 9 009 грн. |
Электрический водонагреватель MIDEA D100-15F6(D) D100-15F6(D) | 9 126 грн. |
Водонагрівач Midea D100-15F6(D) 3882 | 9 126 грн. |
Водонагрівач MIDEA D100-15F6(D) | 8 892 грн. |
Модификації Midea D100-15F6(D)
Ціни на Midea D100-15F6(D) |
---|---|---|---|---|
Midea D30-15F6(D) | від 4 790 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea D50-15F6(D) | від 4 435 грн. | 15 пропозицій | ||
Midea D80-15F6(D) | від 4 957 грн. | 17 пропозицій | ||
Midea D100-15F6(D) | від 7 013 грн. | 14 пропозицій |