Бойлер GALANTA WDG 100 DRY (72270WDG)
GALANTA WDG 100 DRY 80 л100 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GALANTA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GALANTA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GALANTA WDG 100 DRY
Водонагрівач Galanta DRY 100, сухий Тен 2x1000 Вт (72270WDG) 1044635 | 9 450 грн. |
Бойлер GALANTA DRY 100 | 8 450 грн. |
Водонагрівач Galanta DRY 100, сухий Тен 2x1000 Вт (72270WDG) | 9 450 грн. |
GALANTA DRY 100 2 kW 72270 WDG | 7 977 грн. |
Модификації GALANTA WDG 100 DRY
Ціни на GALANTA WDG 100 DRY |
---|---|---|---|---|
GALANTA WDG 80 DRY | від 7 990 грн. | 3 пропозиції | ||
GALANTA WDG 100 DRY | від 7 977 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →