Радіатор опалення Hi-Therm Ventil Compact 22 600x800 (VK22600800)
від 2 422 до 5 036 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Італія |
Модифікації Hi-Therm Ventil Compact 22 27
Характеристики
Hi-Therm Ventil Compact 22 600x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Ventil Compact 22 600x800
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Ventil Compact 22 600x800 | 2 422 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Ventil Compact 22 600x800 нижній (VK2 | 3 620 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Ventil Compact 22 600x800 VK22600800 | 5 036 грн. |
Hi-therm Ventil Compact 22 600x800 | 4 415 грн. |
Закрити
Рекомендуємо