Вантажна шина Aplus T605 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus T605 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus T605 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 19 →Aplus T605 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 388 грн. |
Aplus T605 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 11 379 грн. |
Aplus T605 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160L 20PR | 11 506 грн. |
Aplus T605 385/65 R22.5 160L | 11 106 грн. |
Aplus T605 (Прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 869 грн. |
ще 14 пропозицій