Рюкзак Highlander Eagle 1 Backpack 20L 20 л
Відео 2Фото 25 |
Highlander Eagle 1 Backpack 20L |
|
Рюкзак об'ємом 20 літрів поповнив фірмову лінійку бренду Highlander у 2022 році та представляє рішення середнього цінового сегменту. Модель пропонується в камуфляжному або оливковому забарвленні, здатна зацікавити насамперед військових, мисливців, рибалок. На фронтальній частині виробу є велкро-панель (липучка), де можна розмістити ідентифікаційні нашивки. Трохи нижче розташовані дві смужки стропів MOLLE/PALS, призначених для фіксації додаткового «обважування» (підсумків, аптечок і т.д.).
Рюкзак Highlander Eagle 1 Backpack 20L крім основного відділення для зберігання речей передбачає четвірку кишень — верхню, фронтальну та дві бічні (відкриті). Уникнути безладу з дрібними речами допоможе практичний органайзер. З інших конструктивних особливостей варто виділити висновок для питної системи, наявність бічних компресійних стяжок. Вони допоможуть «стиснути» виріб при частковому наповненні. Згадки також заслуговує на вентильована спинка і регульована під ріст користувача грудна стяжка. Варто враховувати, що у продажу зустрічаються родинні версії більшого розміру – на 30 та 40 літрів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Купити Highlander Eagle 1 Backpack 20L 20 л
Усі ціни 81 →Рюкзак тактический Highlander Eagle 1 Backpack 20L Olive Green (TT192-OG) | 2 374 грн. |
Рюкзак тактичний Highlander Eagle 1 Backpack 20L Coyote Tan (TT192-CT) 929 | 2 874 грн. |
Рюкзак тактичний Highlander Eagle 1 Backpack 20L Olive Green оливковий (TT | 2 499 грн. |
Рюкзак тактический Highlander Eagle 1 Backpack 20L Olive Green оливковый ( | 2 474 грн. |
Рюкзак Highlander Eagle 1 Backpack 20L Olive Green(TT192-OG) | 2 499 грн. |