Рюкзак Travel Extreme Tactic 30 30 л
Travel Extreme Tactic 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Tactic 30 30 л
Рюкзак Tactical Extreme TACTIC 30 Black (TC02301) TC02301 | 2 040 грн. |
Рюкзак Tactical Extreme TACTIC 30 Coyote (TC02303) TC02303 | 2 040 грн. |
Рюкзак Tactical Extreme TACTIC 30 MM14 Ukr (TC02305) TC02305 | 2 060 грн. |
Рюкзак Tactical Extreme TACTIC 30 Multicam (TC02304) TC02304 | 2 060 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →