Комутатор Hikvision DS-3E1326P-EI
Відео 1Фото 4 |
Hikvision DS-3E1326P-EI 16 FE / 2 GE / 2 SFP 230 Вт 24 FE / 2 GE / 2 SFP 370 Вт |
|
Візуалізація топології. Моніторинг стану мережі. Управління відео та прев'ю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-3E1326P-EI
Усі ціни 12 →Коммутатор сетевой Hikvision DS-3E1326P-EI | 14 384 грн. |
Hikvision DS-3E1326P-EI — Комутатор 24-портовий PoE | 14 384 грн. |
Комутатор мережевий Hikvision DS-3E1326P-EI | 14 384 грн. |
24 портовый POE коммутатор Hikvision DS-3E1326P-EI, 24x RJ45 (100M) с подд | 14 024 грн. |
Комутатор мережевий Hikvision DS-3E1326P-EI | 14 384 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-3E1326P-EI
Ціни на Hikvision DS-3E1326P-EI |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-3E1318P-EI | від 10 374 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-3E1326P-EI | від 12 411 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →