Комутатор Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96
Фото 4 |
Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 |
|
Є режим підвищеної дальності передачі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96
Усі ціни 23 →Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96 | 5 040 грн. |
Коммутатор сетевой Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96 | 5 040 грн. |
Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96 — Комутатор некерований 8xFE 1xGbE 1xSFP PoE | 5 040 грн. |
Коммутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96 | 5 040 грн. |
Комутатор мережевий Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96 | 5 040 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →