Карта пам'яті Hikvision P1 Series microSD 32 ГБ (HS-TF-P1/32G)
Hikvision P1 Series microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision P1 Series microSD 32 ГБ
Усі ціни 8 →Карта пам'яті microSD HS-TF-P1/32G Hikvision | 772 грн. |
Hikvision HS-TF-P1/32G — Карта пам'яті Micro SD | 772 грн. |
Карта пам'яті Hikvision MicroSDXC 32GB Class 10 HS-TF-P1/32G | 772 грн. |
HS-TF-P1/32G Карта пам'яті Micro SD | 904 грн. |
Карта пам'яті microSD HS-TF-P1/32G Hikvision (99-00001586) | 772 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Hikvision P1 Series microSD
Ціни на Hikvision P1 Series microSD |
---|---|---|---|---|
Hikvision P1 Series microSD 32 ГБ | від 718 грн. | 8 пропозицій | ||
Hikvision P1 Series microSD 64 ГБ | від 1 456 грн. | 15 пропозицій | ||
Hikvision P1 Series microSD 128 ГБ | від 2 664 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо