Корм для кішок Hills PD Feline w/d 1.5 kg
Hills PD Feline w/d 1.5 kg 1.5 кг3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD Feline w/d 1.5 kg
Корм Hill's Prescription Diet Feline W/D сухий для лікування цукрового діаПовнораціонний сухий дієтичний корм для підтримання жирового обміну при гіперліпідемії та контролю рівня глюкози у крові при цукровому діабеті в дорослих котів. Допомагає підтримувати оптимальну вагу тіла улюбленця та сприяє здоровому функціонуванню сечовидільної системи. Показання: Лікування цукрового діабету Зайва вага/ожиріння Нормалізація... щетравлення Підтримання здоров'я нижніх сечовивідних шляхів Протипоказання: Годування кошенят Годування котів у період вагітності або лактації Приймання ліків, що підвищують кислотність сечі, стани виснаження чи зневоднення, тваринам із захворюваннями нирок або дефіцитом маси тіла Чому варто придбати? Раціон має низький вміст цукру та оптимальну суміш розчинної та нерозчинної клітковини, завдяки чому допомагає регулювати рівень глюкози у крові Незамінні амінокислоти та L-карнітин, якими збагачено корм, допомагають спалювати жир і водночас підтримують м’язову масу Знижений вміст жирів і оптимальна калорійність дають змогу підтримувати здорову вагу тіла Завдяки вмісту клітковини корм відмінно насичує улюбленця, а також сприятливо впливає на здоров’я шлунково-кишков Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 885 Поскаржитись | 858 грн. |
Корм сухий для лікування цукрового діабету у котів Hill's Prescription Die | 885 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Сухий лікувальний корм для запобігання виникненню ожиріння, цукрового діаб | 800 грн. | Продавець: Stecker Handel... |
Серія Hills Prescription Diet
від 3 320 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 096 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 310 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 147 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 1 675 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 519 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 338 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 813 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 830 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 4 194 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 380 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 61 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, злаки, білки, олії, жири, фрукти, мінерали, насіння, суперпреміум
від 802 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 925 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, в составе: злаки, м'ясо птиці, яйця, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 040 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 3 715 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 930 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD Feline w/d
Ціни на Hills PD Feline w/d |
---|---|---|---|---|
Hills PD Feline w/d 1.5 kg | від 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Hills PD Feline w/d 3 kg | від 1 380 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 832 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 135 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 879 грн.
сухий корм, 11 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти, борошно кролика, злаки, жир, печінка, олія, економ
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 20%, білок, злаки, жири, суперпреміум
від 2 440 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 472 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для нирок, в составе: курка (21%), рис (16%), злаки, вітаміни, суперпреміум