Плита HILTON HEC 103 сірий
HILTON HEC 103 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 103 сірий
Усі ціни 9 →Hilton HEC-103 | 449 грн. |
HILTON HEC-103 | 449 грн. |
Настільна плита Hilton HEC-103 | 449 грн. |
Настольная плита Hilton HEC-103 | 449 грн. |
Настільна плита електрична HILTON HEC-103 | 449 грн. |
ще 4 пропозиції
Для яєшні саме те. Готувати перші страви неможливо. Борщ варила 7:00. Якщо немає газу, краще користуватися ел.кип'ятильником. Ціна не дуже висока 1,5 квт. Дуже повільно нагрівається. Тільки щоб приготувати яєчню, омлет. Genja Don: користуюся HILTON HEC 101 більше року |
Додати відгук
Модификації HILTON HEC 103
Ціни на HILTON HEC 103 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC 102 білий | від 444 грн. | 26 пропозицій | ||
HILTON HEC 100 нержавіюча сталь | від 499 грн. | 28 пропозицій | ||
HILTON HEC 103 сірий | від 449 грн. | 10 пропозицій | ||
HILTON HEC 101 чорний | від 449 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →