Плита Domotec MS 5821
Domotec MS 5821 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5821
Усі ціни 81 →Настільна Плита DOMOTEC MS-5821 PREMIUM 1000W | 340 грн. |
Настільна Плита DOMOTEC MS-5821 PREMIUM 1000W | 340 грн. |
Електроплита побутова Domotec електрична плитка MS-5821 1 конфорка 1000 Вт | 715 грн. |
Настільна Плита DOMOTEC MS-5821 PREMIUM 1000W (одна конфорка) | 339 грн. |
Настільна Електрична Плита DOMOTEC MS-5821 PREMIUM 1000W (одна конфорка) | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Плитка "тугодум". Зійде на крайній випадок. Купили через інтернет магазин про всяк випадок на дачу - за 158 гр. Кип'ятить 1л води, правда в ковші Zepter (з подвійним дном) дуже довго. Щоб вода нормально закипіла чекала понад 40 хвилин. Коли вода закипіла – зменшила потужність нагріву до позначки 3, через деякий час вода кипіти практично перестала. На 4-ці знову закипіла. ціна - 158 uh + доставка довго гріє. Люба: користуюся Domotec MS 5821 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →