Плита HILTON HEC 102 білий
HILTON HEC 102 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 102 білий
Усі ціни 26 →Плитка електрична Hilton HEC-102 1000 Вт 19350 | 444 грн. |
Настольная плита Hilton HEC-102 | 1 260 грн. |
Настільна плита Hilton HEC-102 | 694 грн. |
Hilton HEC-102 | 694 грн. |
Hilton Настільна плита Hilton HEC-102 | 694 грн. |
ще 20 пропозицій
Для яєшні саме те. Готувати перші страви неможливо. Борщ варила 7:00. Якщо немає газу, краще користуватися ел.кип'ятильником. Ціна не дуже висока 1,5 квт. Дуже повільно нагрівається. Тільки щоб приготувати яєчню, омлет. Genja Don: користуюся HILTON HEC 101 більше року |
Додати відгук
Модификації HILTON HEC 102
Ціни на HILTON HEC 102 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC 102 білий | від 444 грн. | 28 пропозицій | ||
HILTON HEC 100 нержавіюча сталь | від 457 грн. | 29 пропозицій | ||
HILTON HEC 103 сірий | від 449 грн. | 10 пропозицій | ||
HILTON HEC 101 чорний | від 449 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →