Плита HILTON HEC 250 нержавіюча сталь (13631)
HILTON HEC 250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 250 нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →HILTON HEC-250 | 1 172 грн. |
HILTON HEC-250 | 1 044 грн. |
HILTON HEC-250 | 1 039 грн. |
Настільна плита HILTON HEC-250 | 1 025 грн. |
HILTON HEC-250 | 1 311 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації HILTON HEC 250
Ціни на HILTON HEC 250 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC-252 білий | від 799 грн. | 29 пропозицій | ||
HILTON HEC 250 нержавіюча сталь | від 899 грн. | 22 пропозиції | ||
HILTON HEC-253 сірий | від 799 грн. | 15 пропозицій | ||
HILTON HEC 251 чорний | від 1 579 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →