Плита HILTON HEC 251 чорний
HILTON HEC 251 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 251 чорний
Усі ціни 8 →Настольная электрическая плита Hilton hec-251 | 2 115 грн. |
Настольная плита Hilton HEC-251 | 999 грн. |
Плита HILTON HEC-251 | 1 115 грн. |
Плита HILTON HEC-251 | 1 189 грн. |
Настільна плита Hilton HEC-251 | 1 589 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації HILTON HEC 251
Ціни на HILTON HEC 251 |
---|---|---|---|---|
HILTON HEC-252 білий | від 799 грн. | 29 пропозицій | ||
HILTON HEC 250 нержавіюча сталь | від 899 грн. | 21 пропозиція | ||
HILTON HEC-253 сірий | від 799 грн. | 19 пропозицій | ||
HILTON HEC 251 чорний | від 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →