Кондиціонер Hisense AUD-24UX4SFLL3 70 м²
від 61 162 грн. Купити! Кондиционер Hisense AUD-24UX4SFLL3 канальный инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Hisense AUD-24UX4SFLL3 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2300/2650 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AUD-24UX4SFLL3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hisense 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hisense.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hisense AUD-24UX4SFLL3
Ціни на Hisense AUD-24UX4SFLL3 |
---|---|---|---|---|
Hisense AUD-18UX4SFKL3 50 м² | від 49 342 грн. | 1 пропозиція | ||
Hisense AUD-24UX4SFLL3 70 м² | від 61 162 грн. | 1 пропозиція | ||
Hisense AUD-36UX4SAHH3 92 м² | від 78 993 грн. | 1 пропозиція | ||
Hisense AUD-48UX6SPHH3 126 м² | від 103 271 грн. | 1 пропозиція | ||
Hisense AUD-60UX6SPHH3 170 м² | від 149 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →